Dołącz do 30 listopada, czytaj i słuchaj do 6 grudnia

w dziale Akcja Czytaj PL by

Koniec tegorocznej edycji Czytaj PL zbliża się wielkimi krokami! Tylko do 30 listopada możecie dołączać do akcji i zapraszać do niej przyjaciół! Na szczęście po wejściu do akcji macie jeszcze tydzień na czytanie i słuchanie. Tytuły z akcji Czytaj PL będziecie mogli wymieniać do 6 grudnia.

Ostatnie godziny na dołączenie do akcji Czytaj PL!

Pamiętajcie, tylko do 30 listopada możecie dołączać do akcji i zapraszać do niej przyjaciół! Na szczęście po wejściu do akcji macie jeszcze tydzień na czytanie i słuchanie. Tytuły z akcji Czytaj PL będziecie mogli wymieniać do 6 grudnia. W tym roku z Czytaj PL korzystać możecie czytać nie tylko na smartfonach i tabletach, ale również na czytnikach Kindle™ i InkBOOK.

Konkurs – Zostań QRierem nie z tej ziemi

W tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć kosmicznego konkursu! Aby wziąć udział w konkursie „Zostań QRierem nie z tej ziemi” należy wywiesić charakterystyczny żółty plakat akcji w swoim mieście w miejscu, gdzie każdy będzie mógł bez problemu zeskanować kod QR umożliwiający dostęp do 12 bestsellerowych tytułów. Zdjęcie plakatu należy przesłać organizatorom do 30 listopada. Na zwycięzców czekają czytniki e-booków oraz bony do Woblinka. Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie

https://akcja.czytajpl.pl/konkurs.html