„My dilemma is you” Cristiny Chiperi – o czym są kolejne tomy z serii

w dziale Archiwum/Kolejność książek by

„My dilemma is you” to cykl powieści młodzieżowych nastoletniej, odkrytej na Wattpadzie, autorki Cristiny Chiperi. Niedawno na polskim rynku, nadkładem wydawnictwa Akapit Press, ukazała się jego pierwsza część pt. „My dilemma is you #1”. Jeśli już jesteście po lekturze tej powieści, to najpewniej zastanawiacie, co dalej stanie się z Christiną i Cameronem. Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i krótko opisaliśmy dla was wszystkie tomy z serii.


My dilemma is you #1

Szesnastoletnia Chris Evans jest szczęśliwą nastolatką – mieszka w Los Angeles, ma oddanych przyjaciół i kochającą rodzinę. Nagle całe życie Christiny wywraca się o 180 stopni. Ojciec dziewczyny dostaje nową posadę w Miami i cała rodzina musi przenieść się na wschodnie wybrzeże. Przeprowadzka nie okazuje się jednak aż taką klapą, jak początkowo sądziła Chris. Prawie wszyscy w nowej szkole witają ją z otwartymi ramionami. Tylko przystojny, tajemniczy Cameron jest negatywnie nastawiony do dziewczyny. Jaka tajemnicę skrywa zdystansowany chłopak? I czemu dawni przyjaciele Chris z Los Angeles wydają się nie mówić jej wszystkiego?

My dilemma
Znajdź książkę na Woblink.com

My dilemma is you #2

To drugi tom bestsellerowej włoskiej serii – idealnej dla wielbicielek romantycznych historii! W Polsce „My dilemma is you #2” miała swoją premierę zaraz przed walentynkami, 10 lutego. Po powrocie ze słonecznego Los Angeles związek Camerona i Christiny rozwija się. Kłócą się i godzą na przemian, ale wspólnie próbują pokonać nowe wyzwania. Są przekonani, że mogą wyjść cało z każdego kryzysu. Jednak nie wszyscy kibicują parze. Christina chce ruszyć dalej, ale przeszłość się o nią upomina. Powracają dawni znajomi, a ci, którzy mieli być jej przyjaciółmi zaczynają mieć coraz więcej sekretów. Przeszłość coraz bardziej wpływa na życie Chris, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że ktoś chce ją skrzywdzić. Czy historia naprawdę zatoczy koło?

Znajdź książkę na Woblink.com

My dilemma is you #3

Chris jest wreszcie gotowa, aby dowiedzieć się całej prawdy o Carly. Jak jednak ją przyjmie? Co stanie się z jej relacją z Cameronem? Czy Chris będzie miała siłę, aby walczyć o związek czy też zdecyduje się na zawsze pożegnać z Cameronem?

My dilemma
My dilemma is you #4

Po wielu niepewnościach, wątpliwościach, konfliktach Chris i Cameron nie są już razem. Żyją całkowicie osobno, w dwóch różnych miastach – Cameron wybrał Nowy Jork, Christina natomiast Los Angeles. Cam nie chce utrzymywać z byłą dziewczyną żadnych kontaktów, nie chce też wiedzieć co u niej. Jednak nadal zdarza mu się rozmyślać o Chris, ich wspólnych chwilach, wzlotach i upadkach tego związku, a także o powodach, dlaczego to wszystko się skończyło. Niespodziewanie Cameron postanawia wybrać się do Los Angeles. Czy Chris i Cam spotkają się ponownie?


Wszyscy czytelnicy, których ciekawią dalsze losy Camerona i Chistiny zdecydowanie mają na co czekać.

Jeśli jesteście ciekawi kim jest autorka „My dilemma is you”, a także co zainspirowało ją do stworzenia swojej miłosnej opowieści odsyłamy was do artykułu „My dilemma is you” – zaskakujący debiut na Wattpadzie.