Czterech przystojnych chłopaków wprost z kart książek chce poznać Cię w te walentynki

w dziale Archiwum/Ciekawostki by

Dziś 14 lutego, międzynarodowy dzień zakochanych. Jeśli w tym roku planowałaś spędzić go samotnie, mamy dla Ciebie inną propozycję. Czterech kawalerów wprost z kart najpopularniejszych książek czeka, by spędzić z Tobą wieczór. Którego z nich wybierzesz?

Bohun, 27

Jeśli lubisz naprawdę ogniste romanse, Bohun jest chłopakiem, który może Cię zainteresować. On nie będzie się czaić godzinami, bojąc się zagadać, tylko wpadnie z watahą Kozaków, porwie Cię konno i zawiezie przez step do urokliwego domku w górach.

Twierdzi, że rzuci Ci świat do stóp i jest w tym trochę prawdy. Problematycznym jest jednak to, że może też w nerwach rzucić czekanem w głowę twojej ciotki. Ogólnie nie za bardzo polubi się z Twoją rodziną i istnieje ryzyko, że po kilku przyjemnych i wesołych imprezach nagle poczuje się urażony i zdecyduje się wyrżnąć ją w pień.

To minus, ale romans z pewnością będzie ognisty.

 

Jest dla Ciebie, jeśli:

– twierdzisz, że „łobuz kocha najbardziej”;

– nie lubisz za bardzo swojej rodziny;

– lubisz sokoły, ale unikasz gór, lasów, rzek i dołów.

 

Pan Darcy, 41

Lubisz lekko bucowatych, ale cholernie przystojnych i dobrze ubranych dojrzałych mężczyzn? Wiadomo, że pieniądze nie są najważniejsze, ale nie przeszkadza Ci jeśli przypadkowo ich majątki są całkiem pokaźne? Twój wymarzony ma być stanowczy i zaradny, ale miło by było, gdyby dało się w nim wywołać poczucie winy i przyjemnie Ci popatrzeć, jak się troszkę pomiota?

Pan Darcy będzie Twoim ideałem.

 

Jest dla Ciebie, jeśli:

– trochę u Ciebie cienko z kasą;

– lubisz dobrze się ubrać, zjeść i pochwalić bogatym adoratorem;

– wierzysz, że miłość bez dramatów i nieporozumień to żadna miłość.

 

Dr Jekyll i pan Hyde, 31

Męczy Cię rutyna w związkach? Nie lubisz, gdy niewiele się dzieje? Nieustannie potrzebujesz nowych wrażeń i atrakcji?

Doktor Jekyll i pan Hyde są stworzeni dla Ciebie! Wbrew pozorom nie proponujemy Ci związku bigamicznego, bo choć słyszysz dwa różne imiona, my mówimy o jednej osobie. Dzięki niemu możesz zarówno w dzień porozmawiać na ważne, naukowe tematy, pochwalić się robiącym karierę narzeczonym, a noc przeżyć z prawdziwym brutalem!

Minusem jest to, że ten „brutal” nie do końca jest metaforyczny.

 

Jest dla Ciebie, jeśli:

– nie lubisz rutyny w związku;

– Niebieska Karta brzmi w Twoich uszach równie dobrze, jak Karta VIP;

– kręcą Cię mężczyźni z tytułami naukowymi.

 

Jon Snow, 22

Twierdzisz, że mężczyzna powinien być przede wszystkim dzielny, szlachetny i honorowy? Lubisz mężczyzn, którzy nawet unikając stanowisk kierowniczych, zawsze awansują? Dobroduszność uważasz za cnotę, a nie wadę? Nie będzie Ci przeszkadzać, jeśli nagle w Waszym domu znajdą się dzicy ludzie obwieszeni ludzkimi kośćmi oraz wegańskie olbrzymy („No przecież musieli się gdzieś podziać!”)?

Jeśli tak, czas byś poznała Jona Snow.

 

Jest dla Ciebie, jeśli:

– kochasz szlachetnych i honorowych mężczyzn;

– lubisz psy i wilkory;

– uważasz, że kolor czarny dodaje uroku;

– to, czy będzie długo żył, nie stanowi dla Ciebie najwyższego priorytetu.

 

Wpis ma charakter humorystyczny i prosimy nie brać go na poważnie 🙂 Zdecydowanie odradzamy wiązanie się z mężczyznami podobnymi do pierwszego i trzeciego kandydata, a podobne przypadki partnerów doradzamy zgłaszać na policję.