Jak dołączyć do akcji Czytaj PL?

w dziale Akcja Czytaj PL/Archiwum by

Tegoroczna edycja akcji Czytaj PL wreszcie się rozpoczęła! W listopadowej odsłonie znalazło się aż 18 bestsellerowych tytułów. Prawie wszystkie są dostępne w formie ebooka i audiobooka! Warto jednak krótko opisać, jak można dołączyć do naszej akcji. Oto krótki przewodnik jak korzystać z 18 darmowych bestsellerów. Jeśli nie wiesz, jak dołączyć do akcji Czytaj PL to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Znajdziesz w nim instrukcję i kod QR do zeskanowania w aplikacji.

Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS, wejdź do Sklepu Google Play lub iStore’a. Następnie pobierz najnowszą wersję aplikacji Woblink, a następnie zaloguj się do niej lub stwórz nowe konto. Jeśli miałeś lub miałaś już aplikację Woblink, pamiętaj o zaktualizowaniu jej!

Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!

Jeśli chcesz wejść do akcji Czytaj PL potrzebny ci będzie kod QR. Gdzie go znaleźć? Pojawił się on na stronie akcji, a także na naszych social mediach i u wielu internetowych twórców. Dla ułatwienia wejścia do akcji, kod QR prezentujemy…

TUTAJ!

Widok z akcji Czytaj PL 2019

Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś lub używałaś do tej pory. Jeżeli po raz pierwszy masz do czynienia z Woblinkiem, zarejestruj się całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie. Wystarczy, że podasz maila i wymyślisz hasło (które zapamiętasz!).

Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!

Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 18 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz tylko jedną książkę. Książki możesz wymieniać w dowolnym momencie.

To co? Do zaczytania w aplikacji z Czytaj PL!