Jak zaprosić znajomych do akcji Czytaj Kraków?

w dziale Akcja Czytaj PL/Czytelnik XXI wieku/Dla zabieganych by

Dbacie o własny rozwój poprzez czytanie? W takim razie pora pomyśleć również o innych i podzielić się dostępem do 10 znakomitych książek w akcji Czytaj Kraków! Zapraszanie znajomych jeszcze nigdy nie było takie proste. Przygotowaliśmy dla was funkcję, dzięki której możecie zaprosić do akcji znajomych, którzy nie będą musieli skanować kodu QR, by móc czytać 10 krakowskich tytułów przez cały lipiec!

Zaproś przyjaciół do akcji Czytaj Kraków!

Chcecie podzielić się dostępem do 10 krakowskich tytułów za darmo, ale niestety Wasi przyjaciele nie mają jak zeskanować kod QR? Nie ma problemu! Wystarczy jedno kliknięcie, by dać bliskiej osobie dostęp do Czytaj PL! Przygotowaliśmy dla was funkcję, dzięki której możecie zaprosić do akcji znajomych, którzy nie będą musieli skanować kodu QR, by móc czytać 10 znakomitych książek przez cały lipiec!

Jak zaprosić znajomych do akcji Czytaj PL bez kodu QR?

Aby móc zaprosić znajomych do akcji, musisz być uczestnikiem akcji Czytaj PL. Jeśli nie wiesz jak dołączyć do akcji, możesz przeczytać nasz artykuł na ten temat. A jeśli cieszysz się już darmowymi ebookami i audiobookami, to wejdź na swoją półkę w aplikacji Woblink.

Krok pierwszy: Wejdź do akcji Czytaj PL i naciśnij przycisk zaproszenia

Po wejściu wyświetli się plansza taka, jak na poniższym ekranie. Aby móc wygenerować zaproszenie dla swoich znajomych, musisz nacisnąć przycisk, który zaznaczyliśmy czerwonym kółkiem.

Krok drugi: Wybierz, za pomocą jakiego komunikatora chcesz zaprosić znajomych do akcji

Zaproszenie możesz przesłać za pomocą Messengera, Maila, Whatsappa i innych komunikatorów! Tekst do wysłania możesz zmienić, wedle własnych potrzeb, jednak niezbędne jest, żeby zostawić link znajdujący się na końcu wiadomości bez zmian – to właśnie z niego Twoi przyjaciele będą mogli wziąć udział w Czytaj PL 2022!

Krok trzeci: Wyślij tekst z zaproszeniem do wybranej osoby i cieszcie się czytaniem za darmo!

Teraz wystarczy, że wybierzesz osobę, którą chcesz zaprosić do akcji, a ona po naciśnięciu linku będzie mogła cieszyć się 18 bestsellerami za darmo! I to bez potrzeby skanowania kodu QR! Upewnij się, że Twoi znajomi mają pobraną aplikację Woblink (Android/iOS) i wspólnie cieszcie się czytaniem.

Co zrobić po otrzymaniu zaproszenia do akcji Czytaj PL?

Po otrzymaniu zaproszenia wystarczy kliknąć w link, zalogować lub zarejestrować się na swoje konto na Woblinku i… tyle! W aplikacji można już korzystać z darmowych bestsellerów do końca listopada, bez konieczności skanowania kodu QR!