Zostań Ambasadorem akcji Czytaj PL 2021!

w dziale Akcja Czytaj PL/Archiwum/Ciekawostki by

Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej i chcesz czynnie włączyć się w promowanie czytania wśród swoich znajomych? Do 17 października zgłoś się po darmową koszulkę z kodem dającym dostęp do 12 książkowych bestsellerów! Zostań Ambasadorem Czytaj PL 2021 i zawalcz o cenne nagrody!

Zostań Ambasadorem Czytaj PL 2021 – jak to działa?

Czytaj PL to organizowana co roku akcja umożliwiająca uzyskanie na miesiąc darmowego dostępu do najciekawszych bestsellerów w wersji ebooka i audiobooka. Kiedy piszemy, że dostęp jest darmowy, dokładnie to mamy na myśli − nie pytamy nikogo o numer karty kredytowej ani nie uruchomiamy płatnej subskrypcji po miesiącu – jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować aplikację Woblink i za jej pomocą zeskanować specjalny kod QR, który odblokuje dostęp do 12 bestsellerów na cały listopad.

Kody QR będą dostępne na plakatach, koszulkach, infografikach oraz w internecie. Nosząc naszą koszulkę, będziesz DOSŁOWNIE promować czytelnictwo i umożliwisz uzyskanie legalnego dostępu do bestsellerowych książek zupełnie ZA DARMO.

Konkurs dla Ambasadorów Czytaj PL 2021

Ale to jeszcze nie wszystko! Osoby, które zostaną naszymi ambasadorami, nie tylko otrzymają darmowe koszulki, ale będą mogły także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą cenne nagrody.

Jesteś uczniem szkoły ponadpodstawowej i chcesz promować z nami czytelnictwo, otrzymać darmową koszulkę i zawalczyć w konkursie?

No to wypełnij formularz na stronie ambasador.czytajpl.pl. Koszulki rozdajemy według kolejności zgłoszeń. PAMIĘTAJCIE, ŻE ICH ILOŚĆ JEST OGRANICZONA! KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!