Gra miejska – zdobądź koszulki Czytaj PL!

w dziale Akcja Czytaj PL/Archiwum/Ciekawostki/Co słychać? by

27 listopada na naszej mapie pojawi się kilka krakowskich lokalizacji, w których do zdobycia będą tegoroczne, ambasadorskie koszulki Czytaj PL! Jak je zdobyć? Więcej w aktualności.

Geohacking Czytaj PL – gra miejska, w której można zdobyć koszulki

27 listopada w Krakowie rusza specjalna gra miejska – Geohacking Czytaj PL. Na terenie całego miasta rozmieszczone zostaną oficjalne koszulki akcji „Jestem pod wpływem czytania”. O godzinie 10 na mapie dostępnej tutaj w Krakowie pojawią się wszystkie lokalizacje, w których należy szukać paczek. Zasady gry są proste: osoby, które pierwsze dotrą do wskazanych punktów oraz udowodnią, że biorą udział w Czytaj PL, otrzymają koszulkę i zostaną ambasadorami akcji. Organizatorami gry i akcji Czytaj PL są Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz platforma Woblink.

Konkursy Czytaj PL

Dodatkowe nagrody można zdobyć również w konkursach organizowanych przez patrona Czytaj PL – serwis Lubimyczytać.pl. Wystarczy napisać krótką notkę polecającą jedną z książek dostępnych w tegorocznej edycji. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie czytajpl.lubimyczytac.pl. Do końca listopada trwa także konkurs „Zostań emisariuszem książek – dziel się z ludzkością supermocami”, w którym można zdobyć czytniki PocketBook, bony do Woblinka, koszulki oraz smartfony. Żeby powalczyć o nagrody należy wydrukować plakat Czytaj PL i powiesić go w swojej miejscowości w widocznym miejscu.

Życzymy powodzenia!