Wiktoria Korzeniewska Blogerką Miesiąca!

w dziale Archiwum by

Wiktoria Korzeniewska prowadzi bloga „Przeczytaj mnie” od 2010 roku. Na Facebooku śledzi ją ok. 6,1 tys. czytelników, na Instagramie 842 osoby, a na Twitterze 226 użytkowników. Swoimi wpisami na Facebooku potrafi zwrócić uwagę wielu internautów, ciekawie opowiadając o swoim życiu czytelniczym. Recenzje na jej blogu są zazwyczaj lakonicznie, ale interesujące i pozwalają wyrobić sobie zdanie na temat omawianych książek.

Niemniej naszej redakcji najbardziej spodobały się nie one, a cykl „Literackie Wędrówki”. Wiktoria jest nie tylko czytelniczką, ale też podróżniczką podążającą tropem książkowych bohaterów. Odwiedziła m.in. Barcelonę w poszukiwaniu miejsc opisywanych w  „Cieniu wiatru” Carlosa Ruiza Zafona, Islandię elfów czy Neapol śladami powieści Eleny Ferrante. Każdą z tych wypraw nie tylko ciekawie opisała, ale też udokumentowała pięknymi zdjęciami.

Jako ciekawostkę dodamy, że Pani Wiktoria nie tylko czyta i recenzuje, ale też sama oddaje się pasji pisarskiej. Jej teksty można przeczytać m.in. w piśmie VariArt.

Gratulujemy! Za czytelniczą energię, pomysły i pasję przekazujemy pani Wiktorii Korzeniewskiej bon o wartości 100 złotych na zakup e-booków w księgarni internetowej Woblink.com.

Bloger Miesiąca – o co chodzi?

Redakcja Czytaj PL postanowiła wyróżniać i nagradzać osoby, które najciekawiej w polskim Internecie promują czytelnictwo. Co miesiąc wybieramy BLOGERA MIESIĄCA, przy czym prosimy słowo „bloger” traktować umownie. Na ten tytuł mogą zasłużyć zarówno osoby prowadzące bloga, jak i udzielające się na BookTubie, nagrywające podcasty, piszące interesujące teksty na łamach portali lub e-zinów, a nawet prowadzące ciekawą stronę na którymkolwiek z social mediów (Facebook, Twitter, Snapchat, Instagram… nawet na Naszej Klasie ;)). By otrzymać tytuł, możesz zgłosić swoją kandydaturę, ale nie musisz. Jeśli masz potencjał, i tak prędzej czy później Cię znajdziemy.

Regulamin kwietniowej edycji konkursu na Blogera Miesiąca