Czytanie czyni ludzi bardziej empatycznymi! [audio od vlogera "0D ZERA"]

w dziale Archiwum by

Wiedzieliście o tym, że osoby czytające książki są bardziej empatyczne, życzliwie i wyrozumiałe? Z pewnością tak, skoro współtworzycie z nami czytelniczą społeczność 😉 Ale czy wiedzieliście, że wspomniany fakt został potwierdzony naukowo? Jeśli nie, posłuchajcie Adama z youtube’owego kanału „0D ZERA”.

O vlogu

Cześć z tej strony Adam! 

Nie będę się rozpisywał na swój temat i przejdę do konkretów. Jako osoba ambitna postanowiłem, że zrobię dla siebie coś pożytecznego. Dlatego dzisiaj ruszam z projektem „0D ZERA”. O co chodzi? Otóż, w ramach postanowienia noworocznego będę codziennie dowiadywał się czegoś nowego na tematy o których nie wiem nic, bądź bardzo niewiele. Wszelkimi interesującymi mnie zagadnieniami będę dzielił się także z Wami, aby zwiększać nie tylko swoją wiedzę, ale także Waszą. Przez najbliższy rok będę zajmował się wyłącznie psychologią. Więcej informacji usłyszycie w filmie! Dzisiaj odcinek premierowy, a pierwszy merytoryczny powinien pojawić się już jutro.

Mam nadzieję, że dacie mi szansę i zasubskrybujecie kanał. Nie zapomnijcie także zajrzeć na facebooka i zalajkować fanpage!