Akcja Czytaj PL na czytnikach inkBOOK Calypso

w dziale Akcja Czytaj PL/Archiwum/Ciekawostki by

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich użytkowników czytników inkBOOK Calypso. Z wielką radością możemy podzielić się z wami informacją, że w tym roku po raz pierwszy możecie korzystać z akcji Czytaj PL na swoich czytnikach! Wystarczy, że za pomocą urządzenia mobilnego (smartofna lub tabletu) zeskanujecie w aplikacji Woblink dedykowany kod QR, wybierzecie i dodacie na półkę jeden z 12 bestsellerów i zsynchronizujecie swoją wirtualną półkę w czytniku!

Akcja Czytaj PL na czytnikach inkBOOK Calypso!

 Staramy się, by każda kolejna edycja akcji była coraz bardziej atrakcyjna. Wybieramy najlepsze bestsellery, zmieniamy formuły konkursów, oprawę graficzną, hasła przewodnie akcji, ale również technologię. Akcja Czytaj PL po raz pierwszy zagości na czytnikach książek elektronicznych. W listopadzie 12 bestsellerów będzie można czytać na czytnikach inkBOOK Calypso. W przyszłych latach będziemy mogli pochwalić się kolejnymi modelami – mówi Paweł Polański, dyrektor platformy Woblink. Dlatego w tym roku mamy wspaniałą wiadomość dla użytkowników czytników inkBOOK Calypso. W tym roku po raz pierwszy możecie korzystać z akcji Czytaj PL na swoich czytnikach! Wystarczy, że za pomocą urządzenia mobilnego (smartfona lub tabletu) zeskanujecie w aplikacji Woblink dedykowany kod QR, wybierzecie i dodacie na półkę jeden z 12 bestsellerów i zsynchronizujecie swoją wirtualną półkę w czytniku!

Jak korzystać z akcji Czytaj PL na czytnikach inkBOOK Calypso?

Najlepiej zacząć od prostej instrukcji, jak dołączyć do akcji Czytaj PL. Znajdziecie ją na naszej stronie internetowej, pod tym linkiem. Następnie zaloguj się na tym samym koncie w aplikacji Woblink na czytniku inkBOOK Calypso i zsynchronizuj swoją wirtualną półkę.

Akcja Czytaj PL na czytnikach inkBOOK Calypso krok po kroku

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację Woblink ze sklepu Google Play lub AppStore
  2. Zeskanuj dedykowany kod QR w aplikacji
  3. Zaloguj się lub zarejestruj
  4. Dodaj jedną z dwunastu dostępnych książek i dodaj na wirtualną półkę
  5. W aplikacji Woblink na czytniku inkBOOK Calypso zaloguj się na to samo konto i zsynchronizuj swoją wirtualną półkę

Gotowe!