Szafuję e-inkunabułami – konkurs

w dziale Akcja Czytaj PL/Archiwum by

Jeszcze tylko 5 dni można zeskanować kody QR dające dostęp do 12 darmowych e-bestsellerów w ramach akcji Czytaj PL. Każda osoba, która zeskanuje kod za pomocą aplikacji Woblink, otrzyma darmowy dostęp do 12 e-booków i 6 audiobooków (w tym jednej superprodukcji). Dostęp będzie aktywny do 7 grudnia. Z takiego dobra nie tylko warto skorzystać, ale też trzeba dzielić się nim z innymi. I właśnie z tego powodu na portalu Niestatystyczny.pl wystartował konkurs „Szafuję e-inkunabułami” w którym każda osoba, która w poniższy sposób pomoże wypromować akcję w jej ostatnich dniach, może wygrać m.in. czytnik PocketBook wraz z bonami na e-booki!

Co zrobić, żeby wygrać?

1. Pobierz jedną z poniższych grafik:

2. Umieść ją na swojej facebookowej tablicy (lub fanpage’u, jeśli taki prowadzisz) i oznacz fanpage „Czyta PL”. Pamiętaj, by wpis był publiczny (widoczny dla każdego)!

3. W pomysłowy i oryginalny sposób zachęć Waszych znajomych do skorzystania z akcji (oceniamy opis i zawartą w nim argumentację).

4. Na portalu Niestatystyczny.pl wklej w komentarzu tej strony link do grafiki Czytaj PL na Twojej facebookowej tablicy.

Nagrody:

I miejsce: czytnik e-booków PocketBook Aqua 2 oraz bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 150 PLN

II miejsce: czytnik e-booków PocketBook Basic Lux oraz bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 100 PLN

III miejsce: czytnik e-booków PocketBook Basic Lux oraz bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 50 PLN

Dodatkowo Krakowskie Biuro Festiwalowe przyzna wyróżnienia maksymalnie 40 osobom, które otrzymają koszulkę akcji Czytaj PL oraz „gadżety conradowskie” (w skład których wchodzą plecak, skarpetki, kubek, papierowy stateczek, przewodnik literacki po Krakowie, plakat w tubie i zmywalny tatuaż). Są to specjalne gadżety Krakowa Miasta Literatury UNESCO wyprodukowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe z okazji obchodów Roku Conrada (przy dofinansowaniu MKiDN).

Linki w komentarzu można zamieszczać do 30 listopada do godz. 23:59. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 10 grudnia. Regulamin konkursu dostępny na TEJ STRONIE .

Czytaj PL to jedna z największych na świecie akcji promujących czytelnictwo i jedyna taka w Polsce. W tym roku w jej ramach w ponad 500 polskich miastach pojawiło się ponad 7 tyś. nośników z umieszczonym kodem QR pozwalającym na pobranie za darmo 12 bestsellerowych e-booków i 6 audiobooków.

Organizatorem konkursu jest Woblink. Sponsorem konkursu jest PocketBook, Woblink i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Organizatorem akcji Czytaj PL jest Woblink i Krakowskie Biuro Festiwalowe. Partnerem strategicznym jest Instytut Książki, organizator akcji „Upoluj swoją książkę”.