Zostań ambasadorem akcji Czytaj PL!

w dziale Archiwum/Co słychać?/Czytelnik XXI wieku by

Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej i chcesz promować czytanie wśród swoich znajomych? Do 24 października zgłoś się po darmową koszulkę z kodem dającym dostęp do 12 książkowych bestsellerów! Zawalcz o smartfony pełne książek!

Jak to działa?

Czytaj PL to organizowana co roku akcja umożliwiająca uzyskanie na miesiąc darmowego dostępu do najgorętszych bestsellerów w wersji e-bookowej i audiobookowej. Kiedy piszemy, że dostęp jest darmowy, dokładnie to mamy na myśli − nie pytamy nikogo o numer karty kredytowej ani nie uruchomiamy płatnej subskrypcji po miesiącu – jedyne co trzeba zrobić, to zainstalować aplikację Woblink i za jej pomocą zeskanować specjalny kod QR, który odblokuje dostęp do 12 bestsellerów na cały listopad.

Kody QR będą dostępne na plakatach rozwieszanych w całej Polsce (i nie tylko!) oraz na koszulkach, które chcemy rozdać tysiącowi chętnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tak więc nosząc naszą koszulkę, będziesz DOSŁOWNIE promować czytelnictwo i umożliwisz uzyskanie legalnego dostępu do bestsellerowych książek zupełnie ZA DARMO.

Ale to jeszcze nie wszystko! Osoby, które zostaną naszymi ambasadorami, nie tylko otrzymają darmowe koszulki, ale będą mogły także wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami będą smartfony pełne e-booków (wybranych przez Was samych!). Jakie smartfony? Na razie powiemy tylko, że najnowszej generacji, ale liczymy na to, że gdy za kilkanaście dni uruchomimy konkurs, to szczęki wam opadną 🙂

Chcecie promować z nami czytelnictwo, otrzymać darmową koszulkę i zawalczyć w konkursie?

No to wypełnijcie formularz na stronie ambasador.czytajpl.pl. Koszulki rozdajemy według kolejności zgłoszeń. PAMIĘTAJCIE, ŻE ICH ILOŚĆ JEST OGRANICZONA! KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!