Strefa Czytacza Blogerem Miesiąca!

w dziale Archiwum/TOP Książek by

Strefa Czytacza to ciekawy internetowy blog i bez dwóch zdań najbardziej zwariowany czytelniczy vlog, jaki obecnie możecie znaleźć na YouTubie. Subskrybuje go tam prawie 4 tysiące osób, ponadto na Facebooku ma 8202 fanów, a na Instagramie obserwuje 1537 osób.

Barwniej mówić o książkach chyba nie można. Autor vloga przebiera się do prawie każdego odcinka i nie ma oporów, żeby żartować w trakcie nagrywania filmu… Żadnych oporów 😀 Nie wstydzi się też opowiadać f*ck up stories (czyli historii, które nie napawają dumą).

Kiedy mówi o książkach, mówi całym sobą. Nawet ci, którzy stylu Strefy Czytacza nie lubią, nie mogą przestać oglądać, jeśli już włączą jakiś odcinek (a to coś znaczy!).

Oprócz tego nagrywane vlogi są przerywane przez „Book O! Fakty”, czyli zawsze gorące ciekawostki ze świata książek.

Oprócz recenzji i filmików tematycznych na vlogu możemy też znaleźć relacje z wybranych książkowych imprez i wywiady.

Barwna forma sprawia, że odcinki na vlogu są relatywnie długie, ale jeśli ktoś potrzebuje kompaktowej opinii o wybranej książce, znajdzie ją bez problemu na blogu, gdzie teksty są zdecydowanie krótsze (jest tam też więcej wywiadów).

Gratulujemy! Za czytelniczą energię, pomysły i pasję przekazujemy Strefie Czytacza bon o wartości 100 złotych na zakup e-booków w księgarni internetowej Woblink.com.

Bloger Miesiąca – o co chodzi?

Redakcja Czytaj PL postanowiła wyróżniać i nagradzać osoby, które najciekawiej w polskim Internecie promują czytelnictwo. Co miesiąc wybieramy BLOGERA MIESIĄCA, przy czym prosimy słowo „bloger” traktować umownie. Na ten tytuł mogą zasłużyć zarówno osoby prowadzące bloga, jak i udzielające się na BookTubie, nagrywające podcasty, piszące interesujące teksty na łamach portali lub e-zinów, a nawet prowadzące ciekawą stronę na którymkolwiek z social mediów (Facebook, Twitter, Snapchat, Instagram… nawet na Naszej Klasie ;)). By otrzymać tytuł, możesz zgłosić swoją kandydaturę, ale nie musisz. Jeśli masz potencjał, i tak prędzej czy później Cię znajdziemy.

Regulamin kwietniowej edycji konkursu na Blogera Miesiąca